Sziasztok!Tudom amikor elolvasod akkor talán egy gagyi oldalként szerepel.De itt minden megvan.És én igazán nem értem amikor valaki kritizálja az oldalam,mikor ő sem tud jobbat.
Na jó ez már tabu.DE komolyan ez olyan mint amikor megbámulok valami furát és az arcom ilyen képet vág:
Figyelmeztetés a felhasználók számára
Figyelem az oldal sokszoros olvasása függőséget okozhat!